KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13698247
nr 1369 8247
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Barn. Signerad, daterad -20. Mixed media akvarell och blyerts. Motivet: 46x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:48:14
14/12 21:48:51
All världens barn (Lisa Larson)